Yüksek hızlara ulaşmak için rüzgarı hissetmelisiniz… Dengede kalmak için tamamıyla konsantre olmalısınız… Bambaşka bir deneyim catamaran. 10 saatlik kişiye özel eğitimle bu heyecanı yaşamak mümkün.

Çeşme Ilıca Koyunda bir Katamaran

Türkiye’nin en tecrübeli Katamaran Hocası eşliğinde bu heyecanı yaşayabilirsiniz. İzmir Körfezinde, Çeşme’de, Foça’da veya sizin talep ettiğiniz başka bir konumda katamaran öğrenebilirsiniz. Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hafif gövde yapısı ve büyük yelken alanıyla yüksek hızlara kısa sürede ulaşabilen bir yelkenli tekne çeşidi olan katamaran öğrenmek hiç de zor değil. Toplamda 10 saat süren başlangıç eğitimi ile siz de bu heyecanlı ve eğlenceli aktiviteyi deneyebilirsiniz. Bire bir özel ders şeklinde yapılan temel seviye katamaran eğitimi 2’şer saatten oluşan 5 dersten oluşmaktadır. Yaz döneminde başta Çeşme olmak üzere Foça, Urla, Karaburun, Alaçatı ve İzmir körfezi’nde de katamaran derslerine katılabilirsiniz. Eğitim sonunda Türkiye Yelken Federasyonu onaylı D1 sertifikası almak isterseniz eğitim sonunda yapacağımız teorik ve pratik sınava katılmanız yeterlidir. Eğitim sonunda uygun hava koşullarında tek başınıza denize çıkabilir bilgi ve deneyime sahip olacaksınız. Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçiniz.

Error: Contact form not found.