Her türlü ihtiyacınız için her hangi iki marina arasında Yelkenli ve Motorlu Tekne transferi yapabiliriz. 30.000 deniz milini aşkın tecrübemizle, ve deneyimli ekibimizle teknenizi en güvenli şekilde istediğiniz noktaya transferi ederek ulaştrabiliriz.

Her hangi iki marina arasinda yelkenli tekne transferi
Tekne Transferi

Yeni bir tekne aldınız ve yurt dışından Türkiye getirmek istiyorsunuz ?

Teknenizi yaz için güneye mi indirmek istiyorsunuz ?

Daha önce teslimat yaptığımız yerler arasında bulunan limanlar :

İstanbul, Yalova, Marmara adası, Avşa, Bozcaada, Ayvalık, Çeşme, İzmir, Kuşadası, Sığacık, Samos, Sakız, Kos, Rodos, Bodrum, Marmaris, Göcek, Valetta, Cenova, Roma, St. Tropez, Sanremo

Teknenizi sadece transfer etmekle kalmıyoruz; denize çıkmadan önce yapılmasını istediğiniz bakımlar veya tamiratlar varsa bunları yapıyoruz, seyir sırasında teknenizi gözden geçirip eksikleri ve yapılması gerekenleri size rapor olarak sunuyoruz.

Teknenizi yeni aldınız ve yaşadığınız yere götürmek istiyorsunuz. Daha önceden hiç tecrübeniz yok veya kendinizi tam olarak hazır hissetmiyorsunuz. Transfere bizimle birlikte gelerek hem bizden kendi teknenizde eğitim alabilirsiniz, hemde tecrübenizi artırarak tekne hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz.

Fiyatlarımız 200 deniz mili ve altindaki mesafeler için mil başına 2.5 € dur. Daha uzun mesafeler için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Transferini gerçekleştirmiş olduğumuz tekne marka modellerinden bağzıları:

Daha önce yapmış olduğumuz transferlerden bazı görüntüler.

https://www.instagram.com/p/CCxQYaTAav5/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/tv/CCxbJ2Bg5el/?utm_source=ig_web_copy_link