tekne kiralama j122
J122 – Team Linea Rossa

Yat Yarışlarına katılmak için tekne kiralama hakkında arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Team Linea Rossa yapım yılı 2008 olan J122 model bir teknedir. İstanbul – Marmaris – Malta ve talebinize göre başka bir konumda düzenlenen yarışlarda kiralanabilir. Türkiyede IRC 1 sınıfında yarışan J122’nin rating değeri 1.078 dir.

J/122, her yönüyle J/Boats performansının 40 feet boyunda bir tekneye aktarılmış halidir. J/122,  hızlı ve duyarlı, güçlü ama dengeli  bir tekne olarak seyir keyfini en üst düzeyde yaşatır.Yelkenci dostu güverte yerleşimi ve kokpiti ile J/122’nin yönetimi ekip sayısı az olan takımlarla bile kolaydır. 10 kişiye kadar olan bir takımla yarışabilirsiniz.  

Orta derecede deplasman, son derece verimli bir gövde ve güçlü bir yelken planı ile J/122, tüm hava koşullarında gerçek bir performans sunar.  7 deniz milinin altında neredeyse rüzgar hızı kadar hızlı yelken açabilir. J/122, sadece yelken açma fırsatlarınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda seyir menzilinizi de genişletir, geçiş yaparken rutin olarak günde 200+ yelken mili kat edebilir. J/122, Rolex Fastnet Yarışı, Newport-Bermuda Yarışı, Chicago-Mac Yarışı, Rolex Karayip 600 ve Rolex Middle Sea Yarışları dahil olmak üzere dünyanın en prestijli etkinliklerinden bazılarında etkileyici yarış galibiyetleri kazanmış bir teknedir.

Tekne kiralama ile ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçerek soru sorabilirsiniz.

Yarışlar

Marmaris Race Week
Bosphorus Cup
Presidential International Yacht Race
Rolex Middle Sea Race

[smartslider3 slider=”4″]

j 122 ile ilgili yayınlanan bazı haberler:

J122 Black Dog is RORC IRC 2 UK National Champion

J122 ARTIE Wins Rolex Middle Sea Race