tekne kiralama j122
J122 – Team Linea Rossa

Yat Yarışlarına katılmak için tekne kiralama hakkında arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Team Linea Rossa yapım yılı 2019 olan Mat1180 model bir teknedir. İstanbul – Marmaris – Malta ve talebinize göre başka bir konumda düzenlenen yarışlarda kiralanabilir. Türkiyede IRC 1 sınıfında yarışan Mat1180’nin rating değeri 1.191 dir.

Mat 1180, her yönüyle Mat performansının 39 feet boyunda bir tekneye aktarılmış halidir. Mat1180,  hızlı ve duyarlı, güçlü ama dengeli  bir tekne olarak seyir keyfini en üst düzeyde yaşatır.Yelkenci dostu güverte yerleşimi ve kokpiti ile Mat1180’nin yönetimi ekip sayısı az olan takımlarla bile kolaydır. 11 kişiye kadar olan bir takımla yarışabilirsiniz.  

Hafif derecede deplasman, son derece verimli bir gövde ve güçlü bir yelken planı ile Mat 1180, tüm hava koşullarında gerçek bir performans sunar.  7 deniz milinin altında neredeyse rüzgar hızı kadar hızlı yelken açabilir. Mat, 1180sadece yelken açma fırsatlarınızı genişletmekle kalmaz, aynı zamanda seyir menzilinizi de genişletir, geçiş yaparken rutin olarak günde 200+ yelken mili kat edebilir. Mat1180, Rolex Fastnet Yarışı, Newport-Bermuda Yarışı, Chicago-Mac Yarışı, Rolex Karayip 600 ve Rolex Middle Sea Yarışları dahil olmak üzere dünyanın en prestijli etkinliklerinden bazılarında etkileyici yarış galibiyetleri kazanmış bir teknedir.

Tekne kiralama ile ilgili her türlü konuda bizimle iletişime geçerek soru sorabilirsiniz.

Yarışlar

Marmaris Race Week
Bosphorus Cup
Presidential International Yacht Race
Rolex Middle Sea Race

[smartslider3 slider=”4″]