15 yılı aşkın süredir Türkiyenin önde gelen yarış yatlarında navigatör olarak yarışmış Onur TOK’un tecrübesiyle isteklerinize en iyi şekilde karşılık vermek için hazırız.

Elektronik Göstergeler

Elektronik göstergeler hem gezi tekneleri için hemde yarış yarış tekneleri için olmazsa olmazların başında gelir. Elektronik göstergelerinizle ile ilgili yaşadığınız problemleri çözmek için buradayız.

Navigasyon uygulamaları

Bir yarıştaki en büyük yardımcınız  navigasyon yazılımlarıdır. İsterseniz şamandıra yarışlarında yarışıyor olun, isterseniz açık deniz yarışlarında; bu avantaljı kullanabilmeniz için mevcut elektronik sisteminizle bağlantılı şekilde kurulum yapabiliriz.

Kalibrasyon ve Kurulum 

Satın aldığınız yeni bir cihazın mevcut sisteminizle uyumlu bir şekilde kurulumunu   veya var olan elektroniklerinizin kalibrasyonunu en iyi şekilde yapabiliriz.

Teknik Destek 

Elektronik cihazlarınız veya yazılımlarınız ile yaşadığınız her türlü sorunun çözümü için bizi her zaman arayabilirsiniz. 

Performans Analizi

Bilgi çağında yaşıyoruz, peki bilgiyi nasıl kullanışlı hale getirebiliriz. Yapmış olduğunuz yarışların kayıtlarını analiz edip performansınızı arttırmanıza yardımcı olabiliriz.