Yacht Club Italiano ve Societe Nautique de Saint-Tropez tarafından bu sene 68. si düzenlenecek olan Rolex Giraglia Cup, 100 ün üzerinde sayıda teknenin katılımıyla farklı lokasyonlarda yapılan ınshore ve offshore rotalarıyla Akdeniz’in en gözde yat yarışlarından kabul ediliyor.

Toplamda 3 ınshore (koyiçi şamandıra yarışı) ve 2 offshore (açık denizde yapılan coğrafi rotalar) yarışından oluşan Rolex Giraglia Yat Yarışları her yıl haziran ayında Akdeniz sularında gerçekleşiyor.

İtalya’nın San Remo şehrinde 5 Haziran geceyarısı verilen ilk startla yaklaşık 100 mil uzunluğundaki açıkdeniz yarışıyla heyecan başlıyor.San Remo St.Tropez rotasında yapılan bu yarışın gece karanlığında havai fişekler eşliğinde başlaması katılanlara ve izleyenlere farklı bir deneyim kazandırıyor.

[hurrytimer id="686"]

Galeri

[smartslider3 slider=”3″]

İlk yarışla St.Trophez’de toplanan ekipler 7-8-9 Haziran tarihlerinde bu bölgede yapılan ınshore yarışlarla mücadeleye devam edecekler.

3 gün farklı rotalarda yapılacak ınshore yarışlardan sonra 10 Haziran’da ikinci offshore yarış için start verilecek.

St.Tropez’de başlayacak yarışta Korsika Adası’nın kuzey ucundaki Giraglia Kayalıkları dönüldükten sonra İtalya’nın Genova şehrinde finişe ulaşılacak.

Rota

Sanremo – Saint Tropez – Giraglia – Cenova

Bu Heyecana Ortak Olmak İster misiniz?

Siz de bireysel olarak veya kendi ekibinizle bu yarışlara katılmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 Inshore 2 Offshore

Yarış öncesi antremanlar

Teknik ekipman desteği

Yarış Kayıt Ücretleri

Kumanya

Bireysel veya grup fiyatı için arayınız.